• Elektronická žádanka
  • Laboratorní příručka on-line
  • Spadia News
01.06.2014
Spadia News
Správce

Spadia News č.17

Spadia News č.17 ke stažení

 

Vážené kolegyně a kolegové,

otevíráte další vydání našich laboratorních novin SPADIA News. Kromě novinek z naší laboratoře vám přinášíme i praktické informace, které vám pomohou se lépe orientovat v laboratorní diagnostice.

V minulých dvou měsících proběhly na osmi místech v našem kraji semináře, které jsme připravili zejména pro sestry. Mě i mé kolegy, kteří se na celém programu podíleli, hodně potěšilo, že Pracovní den SPADIA LAB přilákal několik stovek účastníků. Věřím, že i pro vaše sestry byl tento seminář přínosný a že se nám podařilo předat informace, které ještě více prohloubí naši vzájemnou spolupráci a hlavně pomohou zlepšit péči o naše společné pacienty.

Do rutinní praxe uvádíme praktickou novinku - automatické hlášení kritických hodnot. Pro všechny z vás, kteří využíváte náš komunikační modul, je připravená aplikace, která automaticky zasílá informaci o kritické hodnotě laboratorního vyšetření. Pokud budete mít o takovou službu zájem, obraťte se na naše IT oddělení.

Do aktuálního čísla SPADIA News jsme zařadili i praktické návody k vyšetřování serologických markerů a informaci o zajímavých, speciálních analytech - dihydrotestosteronu (DHT) a karbohydrát deficientnímu transferinu (CDT).
Rád bych vás informoval, že naše společnost rozšiřuje své aktivity v oblasti lékařské genetiky ve Frýdku Místku. Do Centra lékařské genetiky je možné objednávat klienty k jakémukoli genetickému vyšetření. Více informací na www.genetikafm.cz
Vážené kolegyně, vážení kolegové, blíží se prázdniny, kdy se většina z nás těší na pěkné slunečné dny a na za-sloužených pár dní volna. Přeji vám za celý kolektiv SPADIA LAB příjemné prožití letních měsíců a hlavně krásnou dovolenou podle vašich představ.

Martin Radina
ředitel

Máte zájem dostávat novinky emailem?

 

LTS PinpointVirtual LABMEDIVIS PROCentrum lékařské genetiky Frýdek MístekČeská společnost klinické biochemie
​​​​​​​​​​
 
 
800 100 329
Provozní doba: Po-Pá 6.30 - 15.00 hodin
  • Pobočky
​​​​
 

Přihlásit