• Elektronická žádanka
  • Laboratorní příručka on-line
  • Spadia News

O společnosti

SPADIA LAB, a. s. je moderní diagnostická laboratoř, která patří k největším poskytovatelům laboratorní medicíny na Moravě. Komplexnost zajišťují jednotlivá oddělení centrálních laboratoří – imunologie, sérologie, klinické biochemie a mikrobiologie, hematologie, toxikologie, lékařské genetiky a oddělení instrumentálních metod. SPADIA LAB je společnost s českým kapitálem. Hlavním cílem je dlouhodobé poskytování špičkové laboratorní medicíny, udržení a budování kvalitních vztahů se spolupracujícími lékaři a zdravotnickými zařízeními.

V popředí zájmu je také rozvíjení nových metod a inovátorských postupů. Laboratoř je akreditována podle mezinárodní normy ČSN EN ISO 15189:2013, v květnu 2015 prošla náročným akreditačním auditem, kdy prokázala svou odbornou způsobilost, a zajistila tak pokračování platnosti osvědčení o akreditaci až do roku 2018. V současné době zaměstnává více jak 200 lidí, z toho 70 vysokoškoláků. Pracovníci laboratoře se mimo jiné podílejí i na vědeckých projektech společně s univerzitními centry a věnují se také přednáškové činnosti.

Dále je laboratoř držitelem Rozhodnutí o povolení činnosti diagnostické laboratoře dle zákona č. 296/2008 Sb. a držitelem Rozhodnutí o povolení k činnosti kontrolní laboratoře dle zákona č. 378/2007 Sb..

​ 

Galerie Laboratoře > Certifikáty
1
Máte zájem dostávat novinky emailem?

 

LTS PinpointVirtual LABMEDIVIS PROCentrum lékařské genetiky Frýdek MístekČeská společnost klinické biochemie
​​​​​​​​​​
 
 
800 100 329
Provozní doba: Po-Pá 6.30 - 15.00 hodin
  • Pobočky
​​​​
 

Přihlásit