ANTIGENNÍ VYŠETŘENÍ - pro firmy

Mobilní odběrový tým přijede za zaměstnanci do firmy - vyjíždíme k minimálnímu počtu 50 lidí.
Odběry a testování provádí proškolený, kvalifikovaný zdravotnický personál.


Antigenní testování

Používáme antigenní testy nejvyšší kvality ze Singapuru značky Smart Covid od společnosti SG Diagnostics s velmi vysokou přesností 98%. Výsledek testu do 10 minut. 

PCR testování

V případě pozitivního antigenního nálezu na místě odebereme vzorek pro PCR test ze slin, který následně zpracujeme v našich vlastních laboratořích. Zaměstnanec se tak nemusí objednávat a získá výsledek obvykle do 48 hodin diskrétně formou emailu a SMS. 

Odběr

Přijedeme za vámi a otestujeme vaše zaměstnance přímo u vás ve firmě. Odběry a testování provádí proškolený, kvalifikovaný zdravotnický personál.

Náklady

Cena AG testu je 200Kč/test

Administrativa

Zajišťujeme administrativu a zadávání údajů  do informačního systému infekčních nemocí  (ISIN) a dodržujeme striktní zásady GDPR. Ze strany zaměstnavatele je administrativa minimalizována.

Pro testování potřebujeme

Zaměstnavatel zajišťuje místnost pro testování, organizaci zaměstnanců v místě testování a poskytuje informace o zaměstnancích dle požadavku ISIN.

Kdo jsme

Jsme síť moderních diagnostických laboratoří,  která patří k největším poskytovatelům laboratorní medicíny v České republice. Provádíme široké spektrum rutinních, vysoce  specializovaných i unikátních vyšetření. Jsme Spadia.

KONTAKTY
Přijedeme za vámi
Kraj/oblast kontaktní osoba TELEFON e-mail
Celá ČR Dita Punčochářová 778522626 dita.puncocharova@spadiamlab.cz

ČLÁNKY a novinky

NAKOUKNĚTE S NÁMI za zavřené dveře

  • a podívejte se jak vypadá práce v diagnostických laboratořích
  • co se děje se vzorky
  • záleží nám na každém výsledku 
Více informací