OTÁZKY a odpovědi

Question:

Nenašel jsem u vás na stránkách ceník pro samoplátce. Jak se dozvím kolik za vybrané analýzy zaplatím? Zajímá mě zejména biochemie. Děkuji za pomoc.

Answer:

Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nemáme kompletní ceník pro samoplátce určený pro veřejnost. Provádíme stovky druhů vyšetření, je obtížné ceník udržovat v aktuální podobě. V současné době postupujeme tak, že na vyžádání sdělujeme cenu požadovaných vyšetření. Napište, o která vyšetření máte zájem a my Vám je rádi naceníme.


Question:

Ráda bych se zeptala jestli na poliklinice v Hrabůvce provádíte i test na glykemickou křivku v těhotenství a pokud ano jestli je třeba se objednávat. Děkuji za odpověď

Answer:

Dobrý den, testy oGTT i v těhotenství děláme taky na Poliklinice v OV Hrabůvka, je třeba se objednat na tel. čísle 559 539 154.

Question:

Jsem absolventem bakalářského oboru biochemie na Masarykově univerzitě v Brně, a hledám v Brně praxi v oboru. Práci hledám jak na prázdniny, tak během semestru po domluvě dle rozvrhu. Pokud by ve Vašich laboratořích v Brně nějaká takováto příležitost byla, budu moc vděčný, pokud se mi ozvete. Děkuji.

Answer:

Dobrý den, volná místa v laboratořích a možnosti brigád najdete na na stránkách spadia.cz v sekci nabídka zaměstnání. Hezký den.

MAPA PRACOVIŠŤ - laboratoří a odběrových míst

Aktuality a události