NEMOCNICE ROUDNICE NAD LABEM s.r.o. , UL. 17. LISTOPADU, ROUDNICE NAD LABEM - test na koronavirus (COVID-19) 

Odběrové místo - Nemocnice Roudnice nad Labem s.r.o.  (viz plánek) 

Otevírací doba odběrového místa
Úterý    12.00 – 16.00 hod.
Čtvrtek 12.00 – 16.00 hod.

Na vyšetření je nutno se předem objednat online. 

Testování samoplátců na onemocnění COVID-19 

Ceny vyšetření:

RT-PCR (výtěr z nosohltanu, odběr slin)

 1. 0,- Kč preventivní PCR test pro všechny osoby, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v České republice. Je možno podstoupit nejvýše dvakrát v kalendářním měsíci. Dodání výsledku SMS zprávou, případně e-mailem do 48 hodin od přijetí vzorku k vyšetření. Bezplatný certifikát v angličtině je ke stažení na adrese ocko.uzis.cz. Certifikát vystavený laboratoří je za poplatek 200 Kč.

 2. 0,- Kč indikovaní pacienti s žádankou vystavenou lékařem. Dodání výsledku SMS zprávou do 48 hodin od přijetí vzorku k vyšetření.

 3. 800,- Kč PCR vyšetření bez vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - dodání výsledku SMS zprávou, případně e-mailem do 48 hodin od přijetí vzorku k vyšetření [Pozn. cena vyšetření činí částku 600,- Kč; cena za odběr vzorku 200,- Kč];

 4. 1 000,- Kč PCR vyšetření + vydání vícejazyčného potvrzení o bezinfekčnosti (certifikát pro výjezd do zahraničí) - dodání výsledku SMS zprávou, případně e-mailem do 48 hodin od přijetí vzorku k vyšetření [Pozn. cena vyšetření činí částku 600,- Kč; cena za odběr vzorku 200,- Kč; cena za certifikát 200 Kč];

Antigenní test

 1. 200,- Kč - cena pro samoplátce, dodání výsledku SMS zprávou a výsledkové zprávy e-mailem v českém jazyce do 6 hodin od odběru vzorku. V případě pozitivního výsledku testu nebude proveden konfirmační PCR test. Provedení konfirmačního testu je nutno uhradit.

 2. 0,- Kč - testování obyvatel ČR s platným zdravotním pojištěním (18.12.2020 - do odvolání), dodání výsledku SMS zprávou a výsledkové zprávy e-mailem v českém jazyce do 6 hodin od odběru vzorku. Testování zdarma je možno provést u jedné osoby ne více než 1x za 7 dnů a pouze v případě, že vyšetřovaná osoba neměla v posledních 90 dnech pozitivní výsledek PCR testu na Covid-19.

 3. 200,- Kč - certifikát v anglickém jazyce.

Jak probíhá online objednání

 • Vyberte si místo a termín odběru.
 • Po vyplnění požadovaných údajů žádanku vytiskněte a přineste s sebou na odběr.
 • V objednaný čas se dostavte k odběru.
 • Odběr vzorku se provádí formou výtěru z nosohltanu.
 • Objednat se můžete také přímo na vybraném odběrovém místě.
 • Můžete však přijít i bez objednání (žádanku bude možno vyplnit na místě), potom ale nebudete odbaveni ve Vámi vybraném čase, ale dle pořadí.

Pokyny před odběrem 

 • Minimálně 2 hodiny před odběrem se nesmí používat kapky nebo spreje do nosu.
 • Používejte ochranné roušky při příchodu k odběrovému místu.

UPOZORNĚNÍ 

Pacienty s akutními respiračními příznaky nevyšetřujeme. Máte- li takové příznaky, řiďte se doporučeními SZÚ a MZ ČR, telefonicky kontaktujte svého praktického lékaře, nebo místní krajskou hygienickou stanici, od nichž získáte informaci, kde vám výtěr a vyšetření zajistí.

Časté otázky

Máte dotazy? Podívejte se prosím na často pokládané otázky a odpovědi na ně.

ČLÁNKY a novinky

NAKOUKNĚTE S NÁMI za zavřené dveře

 • a podívejte se jak vypadá práce v diagnostických laboratořích
 • co se děje se vzorky
 • záleží nám na každém výsledku 
Více informací